Contact

Voor als je een vraag of opmerking hebt

Wil je graag iets weten of kom je er even niet uit? Vind hieronder het team waar je vraag het beste bij past, en je krijgt zo snel mogelijk reactie! Doe overigens geen moeite met vragen die betrekking hebben tot acquisitie. Deze zullen wij helaas niet in behandeling nemen.

Hoofd Coördinatoren – activiteiten@kleingelderland.nl
Algemene vragen over de organisatie van activiteiten.
Hoofd Trainers – trainingen@kleingelderland.nl
Vragen over de aangeboden trainingen en Scouting Academy.
Team Communicatie – communicatie@kleingelderland.nl
Vragen over de website, e-mail en social media.
Team Verkeer – verkeer@kleingelderland.nl
Vragen over de verkeersbegeleiding bij activiteiten.
Team Fotograaf – fotograaf@kleingelderland.nl
Vragen over de fotograven bij activiteiten en trainingen.
Landelijke Raadsleden – landelijkeraad@kleingelderland.nl
Vragen over de Landelijke Raad en het beleid

Coördinatoren Bevers – bevers@kleingelderland.nl
Vragen over activiteiten voor de speltak Bevers.
Coördinatoren Welpen – welpen@kleingelderland.nl
Vragen over activiteiten voor de speltak Welpen.
Coördinatoren Scouts – scouts@kleingelderland.nl
Vragen over activiteiten voor de speltak Scouts.
Coördinatoren Explorers – explorers@kleingelderland.nl
Vragen over activiteiten voor de speltak Explorers.
Coördinatoren Roverscouts – roverscouts@kleingelderland.nl
Vragen over activiteiten voor de speltak Roverscouts.
Admiraliteit Neder-Rijn – info@ra-nederrijn.nl
Vragen over nautische zaken zoals examens, bootkeuringen, MBL/CWO, admiraliteitsactiviteiten

Regiobestuur – bestuur@kleingelderland.nl
Algemene vragen aan het regiobestuur.
Voorzitter
 – voorzitter@kleingelderland.nl
Vragen aan de voorzitter.

Secretaris secretaris@kleingelderland.nl
Algemene e-mail aan de regio en administratieve zaken.
Penningmeester – penningmeester@kleingelderland.nl
Vragen over financiën, begroting en declaraties.

Veelgestelde vragen

Hoe ontvang ik meer informatie over een regioactiviteit?
Via het menu vind je onder Activiteiten alle regioactiviteiten per speltak gesorteerd. Kies hier de activiteit waar je meer informatie over wil ontvangen en kijk onderaan de pagina voor contactinformatie. De organisatie zal dan zo snel mogelijk op je vraag reageren. Mocht dit om welke reden dan ook niet lukken, neem dan contact op via communicatie@kleingelderland.nl.
Waar kan ik de regiokalender downloaden?
Ieder jaar komt er een regiekalender uit. Op deze kalender staan alle relevante trainingen, activiteiten en vergaderingen van Regio Klein Gelderland. Je kunt de regiokalender downloaden via de downloads.
Kan ik een geprinte versie van de regiokalender krijgen?
Tijdens de eerste regioraad van het seizoen heeft iedere aangesloten groep één poster ontvangen. Was jouw groep niet aanwezig bij de regioraad? Dan kun je er eentje aanvragen via het e-mailadres communicatie@kleingelderland.nl.
Hoe kan ik een bestelling plaatsen zonder account?
Het is alleen mogelijk om een bestelling te plaatsen via de regioshop als je bent ingelogd met jouw SOL-account en lid bent van Regio Klein Gelderland. Helaas is er geen andere manier om zonder SOL-account een bestelling te laten plaatsen. Wil je toch een artikel uit de regioshop? Neem dan contact op via shop@kleingelderland.nl. Klik hier om je aan te melden op de website.